cz skBranky QUICKPLAY vám zdarma přiveze

 

 

 

 


Úvod » Fotbalové branky » Branky Q-FOLD » Fotbalová branka Q-Fold 1,8x1,2 m


        

Fotbalová branka Q-Fold 1,8x1,2 m

Moderní plastová branka pro domácí použití


0x
skladem

 

Číslo produktu: QFOLD6X4
Cena bez DPH : 2 471 Kč
Cena s DPH (21 %):
2 990 Kč

Kompletní specifikace

Technologie Quickplay Q-Fold
Nová generace plastových branek do každého počasí. Branky Q-Fold jsou navrženy a vyráběny v Anglii firmou Quickplay, která uvedla na trh úspěšnou řadu branek Kickster a Match Goal.

Rozložení do 30 sekund
Začněte hrát bez zbytečné ztráty času! Díky technologii Q-Fold se dá branka složit zcela na plocho a snadno uskladnit. Složení trvá méně času než u ostatních PVC branek na trhu. Stačí vyndat tyč spodního rámu a sklopit síťové vzpěry. To zabere méně než 30 sekund. Sestavení kompletně rozložené branky trvá cca 5 minut.

Branka do každého počasí
Pro řadu branek Q-Fold je použit profil z vysokopevnostního uPVC o průměru 68 mm, který odolává každému počasí. V dodávce je zahrnuto příslušenství jako je síť, síťové háčky a kotvičky, které jsou také odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Pružné spojení profilů
Nový způsob pružného napojení kolmých vzpěr k rámu branky (slabá stránka celoplastových branek) zvyšuje odolnost a životnost branky ve srovnání s konkurenčními PVC brankami.

Břevno bez prohýbání
Patentovaný systém zamezující prohýbání břevna byl s úspěchem vyzkoušen u řady Match Goal a nyní je využit i u branek Q-Fold.

Háčky Quickplay
Připevnění sítě pomocí nových síťových háčků je nyní snadnější a rychlejší.

Naše doporučení:
Branky Q-FOLD jsou výrobcem určeny pro domácí uživatele. Pro sportovní oddíly jsou vhodnější branky řady Match Goal nebo Kickster Elite.

 
Vlastnosti:
Vnitřní rozměry sestavené branky: 182 x 121 cm
Rozměry balení: 112x37x18
Váha: 10 kg
Montážní čas: 5 minut
Materiál: uPVC, Ø 68 mm


Dostupnost:
nedostupné

 

M2M0NmVi